info@avcsoftbilisim.com

TEKLİF AL SİPARİŞ TAKİP
Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?
Tüm yazılımlarımız domain lisanslı ve açık kaynak olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.
Kurulum yapıyor musunuz?
Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.
İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?
Tasarımlarımız domaine lisanslı ve açık kaynak olarak verilmektedir, lisanlı domainler için ürünü yeniden satın almanız gerekmektedir. Lisanslı domain için verilen siparişler belirtilen domaine lisanslanır. Lisanslı domainlere kurulum tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır. Açık kaynak olarak yapılan alımlarda istediğiniz domaine kurulum işlemi gerçekleştire bilirsiniz.
Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?
Lisanslı ürün için yapmış olduğunuz sipariş tarihi üzerinden 1 AY süre geçmiş lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişlerinizde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz. Açık kaynak olarak yapılan alımlar da lisans yoktur ömür boyu dilediğiniz gibi kullanım sağlaya bilirsiniz.
Kendi hosting sunucumda barındırabilir miyim?
Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.
Teknik destek veriyor musunuz?
Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.
Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?
Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.
Teslimat nasıl yapılıyor?
Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.
Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?
Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.
Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?
Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.
Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?
Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.
Geri iade imkânım var mı?
Maalesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı, açık kaynak ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.
Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?
Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat lisanslı yapılan alımlarda ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir. Açık kaynak olarak yapılan alımlar da istediğiniz şekilde kurulumu yapılabilmektedir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın